Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy

Comment

Wydarzenia
Polub, udostępnij lub obserwuj:

W najbliższy piątek, 21 kwietnia, o godzinie 12.00 w Galerii Handlowej przy ul. Jana Pawła II w Ostródzie będzie miała miejsce inauguracja akcji organizowanej przez koło partii Nowoczesna. w Ostródzie pod hasłem “Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy”.

Od 21 kwietnia do 19 maja każdy będzie mógł zapisać swoją potrzebę czy pomysł na zmianę dotyczącą życia w Ostródzie i przyczepić ją do tablicy znajdującej się w Galerii. Co tydzień będą publikowane podsumowania wyników akcji, a jej zwieńczeniem będzie szersza prezentacja połączona z otwartym spotkaniem .Nowoczesnej, w którym wezmą udział także goście z pierwszych szeregów partii.

Akcja ma na celu wyłonienie i zebranie autentycznych postulatów i potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców i turystów odwiedzających Ostródę, które powinny być brane pod uwagę i realizowane przez władze samorządowe. Pamiętajmy, że osoby stojące u steru naszego miasta zostały powołane po to, aby realizować strategię opartą o realne potrzeby mieszkańców, a nie swoje, oderwane od rzeczywistości, wizje. Nie chcemy z góry narzucać ludziom wymyślonego w zaciszu gabinetu programu, dlatego też wychodzimy do Ostródzian i pytamy, czego naprawdę potrzebują, aby docelowo wykorzystać te postulaty zarówno w czasie przyszłorocznych wyborów samorządowych, jak i w przyszłej codziennej pracy w przypadku wygranej.

Polub, udostępnij lub obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij, powiadom swoich znajomych!

Facebook
Google+
http://www.waldemargraczyk.pl/2017/10/19/mapa-potrzeb-mieszkancow-ostrody