Korzyści z tego, że mamy burmistrza z PiS nie ma – ReTV

Comment

Informacje
Polub, udostępnij lub obserwuj:

Politycy PiSu często powtarzają, że ich obecność w samorządach to gwarancja dobrej współpracy z obecnym rządem. Czy znajduje to pokrycie w rzeczywistości?

Przez ostatnich 6 lat rządów obecnego burmistrza, ile ostródzkich inwestycji zostało zrealizowanych przy rzeczywistym wsparciu rządu? Weźmy przykład wiaduktu – na ten moment Wieloletni Plan Finansowy Miasta Ostródy przewiduje realizację całej inwestycji ze środków własnych, czyli tak naprawdę mieszkańców miasta. Ewentualne wsparcie państwa może objąć maksymalnie do 50% wartości inwestycji, ale nie wiemy jeszcze nawet, w jakiej dokładnie wysokości byłoby to dofinansowanie.

W samej Ostródzie jest dużo więcej przykładów pokazujących szerokie pole do korzystania z możliwości partyjnych, które zupełnie nie są przez obecne władze wykorzystywane. Co to mówi o politykach PiSu, którzy nawet w tak sprzyjających warunkach nie są w stanie przyczynić się do poprawy warunków życia w naszym mieście?

Więcej na ten temat, a także o budowie basenu, współpracy ponadpartyjnej, nagrodach ministrów i piastowaniu funkcji publicznych w rozmowie z ReTV.

WALDEMAR GRACZYK: KORZYŚCI Z TEGO, ŻE MAMY BURMISTRZA Z PIS NIE MA

Polub, udostępnij lub obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij, powiadom swoich znajomych!

Facebook
Google+
http://www.waldemargraczyk.pl/2018/03/16/korzysci-z-tego-ze-mamy-burmistrza-z-pis-nie-ma-retv