Spotkanie z Karolem Bieleckim

Comment

Wydarzenia
Polub, udostępnij lub obserwuj:

Centrum Kształcenia Kadr oraz Waldemar Graczyk w ramach projektu „Ostróda – Kocham to miasto!” organizują zamknięte spotkanie z Karol Bielecki, które odbędzie się w lutym w ostródzkim amfiteatrze! Karol będzie mówił o tym, jak podejmować mądre decyzje w trudnych czasach.

Więcej szczegółów ujawnimy bliżej terminu spotkania

O Karolu Bieleckim:

„Jestem byłym sportowcem, którego historia pokazuje, że w życiu nie da się przewidzieć wszystkiego, że ciężka praca i konsekwencja przynoszą efekty a z każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniem – można z powodzeniem się zmierzyć.

U szczytu kariery, w sezonie marzeń, kiedy wydawało mi się, że mam już wszystko, o czym może marzyć młody sportowiec – w wyniku wypadku na boisku straciłem oko. Stanąłem przed najtrudniejszą jak dotąd decyzją w swoim życiu: co dalej z Karolem Bieleckim? Czy posłuchać pierwszej diagnozy: to koniec kariery, nie będziesz już nigdy grał? – czy też może skupić się na kolejnej: w zasadzie możesz próbować, tylko od ciebie zależy, co z tym zrobisz.

Pomyślałem, faktycznie – nic nie zrobię z tym, czego nie mam. Ale mogę w 100% wykorzystać to, co posiadam.

Oczywiście – spróbowałem. Nie mogłem pozwolić na to, aby to splot nieszczęśliwych zdarzeń spowodował, że muszę zrezygnować z tego, co jest całym moim życiem. Nie wyobrażałem sobie, że odejdę w zapomnienie, jako ten, który „kiedyś grał nieźle, ale wypadek przerwał jego karierę”.
Mogę powiedzieć, że udało mi się wrócić do gry – dosłownie i w przenośni. Grając bez oka rzucałem po kilkanaście bramek w meczu, zdobywałem drużynowe i indywidualne tytuły i puchary, zostałem królem strzelców na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Czy było łatwo? Nie. Czy znając cenę spróbował bym jeszcze raz? Tak. Jak to zrobiłem i skąd czerpałem siłę i motywację? O tym właśnie chcę rozmawiać ze słuchaczami podczas moich wykładów motywacyjnych. Moje przeżycia, wiedza i umiejętności, które zdobywałem w czasie całej kariery sportowej, doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu i wytrwałość w realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych celów i założeń – stanowią mocną podstawę do twierdzenia, że o motywacji wiem naprawdę dużo.

Spotkajmy się – zapraszam!”

#KarolBielecki #OstródaKochamtomiasto #CKKGraczyk

Polub, udostępnij lub obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij, powiadom swoich znajomych!

Facebook
Google+
http://www.waldemargraczyk.pl/2020/01/16/spotkanie-z-karolem-bieleckim